Poznaj naszą historię

Wybierz mądrze, wybierz dobrą Energię!

Zielona transformacja energetyczna Twojego przedsiębiorstwa to główny cel, jakim kieruje się nasz zespół.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i technologiom zyskasz oszczędność uniezależniając swój biznes. Wybór rozwiązań ekologicznych to przede wszystkim pozytywny wpływ na środowisko, które definiuje ekosystem każdej z firm.

Od ponad 10 lat wspieramy ekologię, a obrany przez nas kierunek rozwoju to odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie na energię odnawialną.

Nasza historia

Lider instalacji elektrycznych

Od 2009 roku nasz zespół rozwija się w branży instalacji elektrycznych stając się odpowiednio liderem ogólnopolskim. W porolio należy dodać współpracę z największymi firmami w branżach logistyczno-produkcyjnymi w całej Polsce i Europie. Dzięki jakości usług i długofalowym podejściu do Klientów udało się zapewnić ciągłość kontraktów z kilkuletnim wyprzedzeniem.

Pierwsze farmy fotowoltaiczne

Bazując na doświadczeniu ekip instalacyjnych oraz wypracowanych relacjach w 2014 roku, powstały pierwsze farmy fotowoltaiczne w Zachodniej Europie zbudowane przez nasz zespół. Obrany kierunek rozwoju jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie w energetyce odnawialnej oraz gwarancja produkcji

Pierwsze farmy fotowoltaiczne czystej i niskokosztowej energii. Jesteśmy liderem pod względem ilości wyprodukowanej mocy poprzez instalacje farm fotowoltaicznych. Dzięki temu mają Państwo pewność wykwalifikowanego zespołu i gwarant najwyższej jakości usług dostarczanych na rynku.

Instalacje fotowoltaiczne z klientami indywidualnymi

Będąc pionierem w tworzeniu farm fotowoltaicznych w Polsce, dostrzegliśmy potencjał w sektorze prywatnym, gospodarstwach rolnych oraz w małych i średnich przedsiębiorstwach. Elastyczność i innowacyjność pozwoliła nam współpracować z klientami indywidualnymi. Współpraca z House Innovatory Technologies czy Soffio wyróżniało przede wszystkim holistyczne podejście w temacie niezależności energetycznej. Cechowała je szeroka gama energooszczędnych rozwiązań grzewczych. Celem współpracy z klientami indywidualnymi jest dostarczenie samowystarczalnych rozwiązań cieplno-energetycznych poprzez montaż hybrydowych instalacji.

60 MWp

60 MWp – moc zainstalowanych przez GSS instalacji fotowoltaicznych!

60 Msc

Do 60 msc – gwarancji montażu obejmującej wady i usterki powstałe podczas procesu instalacji.

od 0,5%

Różne możliwości finansowania już od 0,5% w skali roku – elastyczne rozwiązania.

Do 25 lat

Do 25 lat – gwarancji na poszczególne elementy instalacji oraz konstrukcji.

25 lat

25 lat – gwarancji na utrzymanie liniowej wydajności paneli to nasz standard.

Ponad 10 lat

Ponad 10 lat – doświadczenia wspierania ekologii i czystej energii.

Szybki zwrot z inwestycji

Instalacja fotowoltaiczna to pewne źródło czystej energii. Wydajne podzespoły i sprawdzony system montażowy dają realną i mierzalną efektywność instalacji instalacji
poprzez system monitoringu produkcji energii. Okres zwrotu inwestycji z taryfą dynamiczną to 5-8 lat.

Niezależność energetyczna

 Niższe rachunki za prąd, a także korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym.

Społeczność #GreenTeam

Czysta energia, to zdrowa firma i pozytywny wpływ na pracowników. Ekologiczne podejście do tematu energetyki wpływa na poprawienie wizerunku firmy. Od dziś Słońce pracuje dla Ciebie. Instalacja fotowoltaiczna wykonana przez
GSS to gwarancja najwyższej jakości!